Time Cafe Penzion

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lázeňská 22, Příbram 26101

Perfektně hodnocený Time Cafe Penzion v centru středočeské Příbrami má výhodnou polohu pro milovníky historie i aktivního odpočinku. Sídlí v kompletně zrekonstruované budově z 19. století se zachovanými dobovými interiéry a příjemnou atmosférou. Během chvíle odtud dojdete k poutnímu místu Svatá Hora nebo k zámečku s galerií fotografa Františka Drtikola.
Penzion pronajímá 5 prostorných apartmánů s vlastní kuchyňskou linkou. Součástí podniku je stylová kavárna nabízející vynikající kávu i domácí dorty. Motoristé mají kolem domu k dispozici dostatek bezplatných parkovacích míst.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Time Cafe Penzion On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový apartmán
Dvoulůžkový apartmán mezonetového typu s výhledem na Svatou Horu
Třílůžkový apartmán s výhledem na Svatou Horu
Třílůžkový apartmán mezonetového typu
Čtyřlůžkový apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Time Cafe Penzion Pokoje

V Time Cafe Penzionu si vyberete ze 2 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 1 čtyřlůžkového apartmá. Každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, obývací kout s komfortní sedací soupravou, kompletně vybavenou kuchyňskou linku i jídelní stůl. Najdete v nich unikátní dobový nábytek, satelitní televizi a minibar. K internetu se připojíte zdarma přes wi-fi.
Během pobytu dostanete slevu na služby nedalekého fitness a wellness centra. Za dítě do 3 let věku nebudete pobyt platit, Čtyřnohého člena rodiny musíte nechat doma, zvířata nemají do penzionu povolený vstup.

Time Cafe Penzion Gastronomie

V Time Cafe Penzionu dostanete k noclehu vydatnou snídani z nabídky snídaňového lístku. Dáte si ji v příjemné kavárně, ve které si během dne pochutnáte na domácích sladkostech, ovocných šťávách, vynikající italské kávě i polévkách a dalším občerstvení. Díky kuchyňskému koutu v apartmánu si uvaříte oběd a večeři podle své chuti, nebo můžete vyzkoušet pohostinnost příbramských restaurací.

Time Cafe Penzion Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 12:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron

Time Cafe Penzion Dostupnost

Do Příbrami se z Prahy autem vydáte po dálnici D4 a při sjezdu na exitu 45 dojedete po silnici č. 118 do centra města přímo až k Time Cafe Penzionu. Celá jízda vám zabere asi 40 minut, parkovat na místě budete zdarma.
Z příbramského vlakového nádraží dojdete k ubytování pěšky za 18 minut, autobusové stanoviště se nachází jen nedaleko od něj.

Time Cafe Penzion Okolí

Příbram je starobylé hornické město s množstvím památek a turistických zajímavostí. Nenechte si ujít návštěvu volně přístupného barokního areálu Svatá Hora se známým poutním místem, seznamte se s historií dolování rud v Hornickém muzeu a prohlédněte si fotografie světoznámého přípbramského rodáka Františka Drtikola v Zámečku Ernestinum. Hned za městem začíná území CHKO Brdy, na kole snadno dojedete k přehradě Orlík.

Time Cafe Penzion

Lázeňská 22, Příbram
Zobrazit celou mapu